GİZLİLİK POLİTİKAMIZ


Son güncellenme tarihi: 04 Kasım 2019

Üyelerimizin / Müşterilerimizin, www.camasirdukkanim.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre FİKRİ ERON TUHAFİYE A.Ş. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısı üzerinde alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak, ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler FİKRİ ERON TUHAFİYE A.Ş. tarafında görülmez ve kaydedilmez) Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

  • Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Fiba Grup Şirketleri ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, SMS ve email gönderimi, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, FİKRİ ERON TUHAFİYE A.Ş. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir ve kullanılabilir. Müşteri bu bilgileri onaylayrak her türlü ürün ve hizmete ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıya, keza, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için SMS, push notification, müşteri araması, ve email gönderimi için izin vermiş kabul edilir.

  • Üyelik işlemi tamamlandığında email adresinize gönderilecek olan e-mailİn içerisinde yer alan indirim kodu tüm sezon ürünlerinde kullanılabilir, başka kampanya ve promosyonlarla birleştirilemez.

  • Herhangi bir sebep ile FİKRİ ERON TUHAFİYE A.Ş. ve ilgili markalardan gelen iletişimi durdurmak istediğinizde SMS ve email kanalları ile kolayca üyelik sisteminden çıkabilirsiniz.

  • Müşteriler, ÇAMAŞIR DÜKKANIM 'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında ÇAMAŞIR DÜKKANIM 'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan FİKRİ ERON TUHAFİYE A.Ş. sorumlu değildir. Ek bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile ÇAMAŞIR DÜKKANIM’a danışabilirsiniz.

To Top